stanik push up

Stanik push up – propozycja dla każdej kobiety

Robienie zakupów

Choć pierwszy stanik push up został zaprojektowany w 1946 roku, w krótkim czasie zdążył zawojować całym światem. Dziś uwielbiany przez kobiety, zwany bieliźniarskim hitem, wydaje się obowiązkowym elementem w kobiecej szafie. Ten wyjątkowy model w przepiękny sposób eksponuje dekolt, zbierając i optycznie powiększając piersi.

Dlaczego kobiety kochają push-up?

Tłumacząc z języka angielskiego nazwę „push up”, oznacza ona „podnieść do góry” i takie jest właśnie najważniejsze zadanie tego modelu. Kobiety często nie są zadowolone ze swojego rozmiaru piersi, ich ułożenia, czy jędrności. Stanik push up jest rozwiązaniem, które z pewnością doda im pewności siebie. Kobiety kochają stanik push up, ponieważ sprawia on, że czują się bardziej seksowne.

Gdzie kupić dobry stanik push up?

Dobry stanik push up musi nie tylko idealnie pasować do kobiecych piersi, ale również powinien cechować się wysoką jakością wykonania. Staniki push up sprzedawane są zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i w sklepach internetowych. Decydując się na kupno na miejscu, kobieta może wybrać brafittingowy salon z bielizną, w którym brafitterka profesjonalnie zajmie się dobraniem idealnego stanika.

Niezwykle istotne podczas wybierania stanika push up jest jego idealne dopasowanie. Powinien on dokładnie przylegać do kobiecego ciała, a piersi w miseczkach nie powinny być ani mocno ściśnięte, ani luźne. Zdajemy sobie sprawę, że zakup takiego biustonosza może okazać się nie lada wyzwaniem, dlatego też przygotowaliśmy kilka wskazówek, które ułatwią wybór tego perfekcyjnego.

  • Przed przystąpieniem do wybierania stanika, warto dokładnie zmierzyć swoje obwody: pod biustem (na wydechu) oraz w biuście (w staniku bez wypełnienia),
  • Na stronie internetowej sklepu odnajdźmy specjalną tabelę, w której znajdziemy rozmiary biustonoszy. Porównajmy nasze wyniki z tymi znajdującymi się w tabelce, dzięki czemu zamówienie stanika push up online będzie bezproblemowe.

Stanik push up – idealny nie tylko dla małych biustów

Push up nie jest przeznaczony wyłącznie dla kobiet o małym biuście. W swojej kolekcji powinny posiadać również panie o dużych rozmiarach miseczki. Idealnie dopasowany stanik push up nie tylko uniesie biust, ale również optycznie go ujędrni i poprawi jego kształt.

Rodzaje push-upów

Push up niejedno ma imię, decydując się na zakup tego modelu biustonosza, kobieta może mieć do wyboru jego różne rodzaje. Zależnie od funkcji, jakie ma pełnić, stanik musi mieć nieco inną konstrukcję.

  • Push up – standardowy i najpopularniejszy rodzaj stanika. Gąbeczki w nim wszyte są na stałe i znajdują się w środku miseczki.
  • Super push up – od standardowego wyróżnia go jedynie rozmiar i grubość gąbeczki. Może być ona podwójna lub potrójna. Taki stanik push up potrafi optycznie powiększyć biust nawet o kilka rozmiarów.
  • Balkonetka – w tym staniku linia zbliżona jest do linii poziomej. Obecnie modny stanik push up odkrywa jedynie górną część piersi, tworząc tak zwany „balkonik”.
  • Push up z wyjmowanymi gąbkami – kobieta może w zależności od okazji wymieniać poduszeczki o różnej wielkości. Stanik tego typu sprawdzi się idealnie do skorygowania asymetrii biustu.

 

[artykuł partnerski]