Szukasz drukarki 3D dla swojej firmy? Zobacz co oferuje CadXpert

Robienie zakupów Technologie

Chcesz kupić 3D drukarki? Zobacz tutaj

W ofercie firmy CadXpert odnajdziesz wyłącznie urządzenia od wiodących producentów tych rozwiązań: MakerBot oraz FormLabs, których CadXpert jest wyłącznym dystrybutorem, jak również Stratasys (jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem). Drukarki 3D, które znalazły się w naszej ofercie, działają między innymi w technologiach: PolyJet, FDM oraz SLA.

Stratasys – lider branży drukarek 3D

Stratasys jest globalnym liderem branży urządzeń do druku 3D. Od przeszło trzydziestu lat – a konkretnie od 1988 roku – dostarcza klientom najnowocześniejsze rozwiązania i urządzenia. Wyliczono, iż używając drukarek 3D i drugich urządzeń Stratasys można praktycznie o 90% zmniejszyć koszty produkcji i czas na nią poświęcony. Nadrzędne założenia pracy specjalistów marki Stratasys to zapewnianie najwyższej klasy usług i drukarek 3D, a także pomoc techniczna i merytoryczna. Hit sprzedażowy z oferty drukarek 3D marki Stratasys to kolekcja F123 Series – urządzenia do zaawansowanego prototypowania, rekomendowane dla biznesu i przemysłu. Nowością w ofercie CadXpert jest kolekcja F120 – stosunkowo niewielki model drukarek 3D do ekspresowego prototypowania z przemysłową dokładnością.

Formlabs – desktopowe drukarki 3D

Kolejnym wiodącym producentem drukarek 3D jest Formlabs. Czym charakteryzuje się ta marka w branży maszyn do druku przestrzennego? Formlabs produkuje bardzo zaawansowane technicznie desktopowe drukarki 3D, jak również specjalistyczne sposoby przyrostowego wytwarzania, takie jak SLS i SLA. Nową propozycję w ofercie CadXpert stanowi drukarka Form 3 – niewielkie urządzenie, pracujące w nowatorskiej, autorskiej technologii Low Force Stereolithography (LFS), która stanowi formę technologii SLA. Ta drukarka – tak samo jak wszystkie pozostałe urządzenia firmy Formlabs – cechuje się bezproblemową obsługą oraz funkcjonalną konstrukcją. Czym pionierska technologia LFS różni się od SLA? Wyraźnie lepszymi rezultatami w druku z żywic fotopolimerowych: większą precyzją i prędkością druku, a także precyzyjnym odzwierciedleniem najmniejszych szczegółów. W LFS warunki druku są utrzymane na stałym poziomie, dzięki temu można wydrukować identyczne makiety, co jest wyjątkowo pożądane w masowej, seryjnej produkcji.

Drukarki 3D MakerBot – druk w technologii FDM

MakerBot dostarcza wysokiej klasy zaawansowane urządzenia do druku 3D, działające stosujące technologię FDM. Drukarki 3D tej firmy są w szerokim zakresie wykorzystywane w rozlicznych gałęziach przemysłu, edukacji, biznesu i wielu pozostałych. Najnowszy model, tj. drukarka MakerBot Method X o przemysłowym zastosowaniu, to urządzenie wspierane przez Stratasys. To sprzęt, który obsługuje materiały dostępne dla kolekcji Method, ABS i materiał podporowy Stratasys SR-30. W Method X drukowanie odbywa się w zamkniętej komorze nagrzewanej do 100°C. Uzyskany wydruk jest trwały i dokładny, a w czasie procesu drukowania nie zdarza się przemieszczenie warstw oraz nie tworzą się zniekształcenia.

Dane kontaktowe:
CadXpert
ul. Ciepłownicza 23
31-574 Kraków

Tel.: +48 (12) 307-25-24
Mob.: +48 607-982-124, +48 501-473-209
E-mail: [email protected]