Urodziny, wesela, przyjęcia w pawilonie ogrodowym

Robienie zakupów

Organizujesz przyjęcie na świeżym powietrzu i głowisz się jak zapewnić stosowne zadaszenie, pod którym schronią się goście na wypadek załamania pogody? A może chcesz zaopatrzyć się w profesjonalny namiot-pawilon? Dowiedz się, jakie przeznaczenie posiadają pawilony ogrodowe i o czym wypada pamiętać przy wybieraniu namiotu.

Zastosowanie pawilonów ogrodowych

Dostępne na rynku pawilony ogrodowe bardzo dobrze sprawdzą się podczas ważnych imprez i rodzinnych uroczystości. Zostały opracowane z myślą o urodzinach, weselach w plenerze, złotych godach, rocznicach, przyjęciach typu baby shower, rodzinnych zjazdach i innych znaczących wydarzeniach, które zasługują na najlepszą oprawę. W sprzedaży dostępne są modele dwuspadowe, jak również namioty typu gwiazda. Pawilon ogrodowy chroni zaproszonych gości nie tylko przed opadami deszczu, ale również przed silnymi promieniami Słońca. Nowoczesny namiot-pawilon może też zapobiec kondensowaniu się wody wewnątrz pawilonu – służy do tego specjalny fartuch retencyjny. Zamówić można namioty sezonowe (posiadające nieprzemakalne poszycie) i całoroczne. Dobór właściwego typu powinien odpowiadać indywidualnym potrzebom.

Pawilony ogrodowe – łatwe w montażu i wytrzymałe

Pawilony ogrodowe charakteryzują się mocną konstrukcją i mogą uchować się w nienaruszonym stanie przez długi okres czasu, a proste składanie oraz rozbiórka pawilonu sprawiają, iż poradzi sobie z tym każdy, kto przynajmniej raz rozkładał tradycyjny namiot. Namiot-pawilon można ustawić na różnych rodzajach podłoży – trawiastym lub betonowym. Pawilony ogrodowe posiadają także ocynkowane stopy kotwiące, które gwarantują stabilność całej struktury.