Nie nudź się w górach – spływ kajakowy na Dunajcu

Rozrywka i hobby Sport i hobby

Spływ kajakowy Dunajcem to wspaniała forma spędzania wolnego czasu, którą docenią wszyscy entuzjaści czynnego wypoczynku. Spływ po Dunajcu na odcinku Sromowce Niżne-Szczawnica zapewnia niezapomniane wrażenia i dużą dawkę adrenaliny. Oferta jest przeznaczona dla rozmaitych grup turystów – zarówno osób indywidualnych, rodzin, jak i przedsiębiorstw, które potrzebują zorganizować integrację dla pracowników. Planujesz wyjazd w góry i na trasie wycieczki leży Zakopane? Spływ na Dunajcu to atrakcja, jakiej nie powinieneś pominąć.

Z jakiego powodu warto wybrać się na spływ kajakowy po Dunajcu?

Dunajec jest rzeką, która zapewnia perfekcyjne warunki do praktykowania kajakarstwa, a rozbudowana baza turystyczna znajdująca się w pobliżu sprawia, że spływ kajakowy Dunajcem jest bardzo atrakcyjną formą spędzania wolnego czasu. W rzece żyją też przeróżne gatunki ryb, które można dostrzec podczas spływu, a przepiękne krajobrazy zapierają dech w piersiach. Spływ prowadzi przez Pieniński Park Narodowy, co pozwala na obserwowanie dzikiej przyrody w z bliska. Aby wziąć udział w spływie, niezbędne jest sygnowanie regulaminu wypożyczalni oraz stosowne przeszkolenie. Pontonami kierują doświadczeni instruktorzy, którzy dbają o bezpieczeństwo uczestników.

Spływ po Dunajcu – aktywny odpoczynek w sercu Pienin

Organizator spływówkajakiem na Dunajcu oferuje klientom do wyboru 3 pakiety – Comfort, Active oraz Basic. Turyści mają zapewnione pełne wyposażenie – polietylenowe kajaki turystyczne Aquarius Tram bądź gumowe kajaki Gumotex Palava, kaski, kamizelki, wiosła oraz hermetyczne opakowania. Ze sobą trzeba mieć ręcznik, sportowe buty, jak również koszulkę oraz spodenki do przebrania. Ponadto przy pakiecie Comfort zagwarantowany jest transport busem ze Szczawnicy.