Sposób na wakacje życia – wyprawy w góry dla wymagających

Podróżowanie Sport i hobby

Szukasz unikatowej oferty wypraw? Świetnie trafiłeś! Zajrzyj na https://www.exploruj.pl/rodzaj-wyprawy/wyprawy-gorskie/

Kochasz ekstremalne dyscypliny sportu oraz kop adrenaliny? Jeżeli jesteś wymagającym podróżnikiem, który ceni bezpieczne i rzetelnie przygotowane wyprawy pod opieką doświadczonych przewodników, sprawdź wyprawy w góry organizowane przez Exploruj.pl!

Wyprawy w góry – 3 szczeble trudności

Planujemy wyprawy, które prowadzą na łańcuchy górskie nieomal wszystkich kontynentów. Propozycja skierowana jest do entuzjastów turystyki górskiej, zarówno firm, jak i osób prywatnych, które preferują aktywny wypoczynek i mogą się pochwalić minimalnym doświadczeniem w tego rodzaju wycieczkach. Aby partycypować w wyprawie konieczna jest świetna kondycja fizyczna, a także dobry stan zdrowia. Organizowane przez Exploruj.pl wyprawy w góry dzielimy na trzy warianty o różnym stopniu trudności – poziom umiarkowany, trekkingi wymagające i bardzo wymagające. Pierwszy typ to propozycja dla podróżnych sprawnych fizycznie, które brały już udział w eskapadach na szczyty gór powyżej 4000 m nad poziomem morza. Bardzo wysokim poziomem skomplikowania charakteryzują się szlaki bardzo wymagające, które przeznaczone są dla jednostek o zaawansowanych umiejętnościach i dużej tężyźnie fizycznej.

Czemu warto wybrać wyprawy w góry z Exploruj.pl?

Wyprawy w góry przynoszą intensywne doznania. Umożliwiają przy tym urzeczywistnienie pragnień i poznanie swoich reakcji w niecodziennych warunkach. Exploruj.pl korzysta z zawodowych przewodników oraz liderów, którzy nie tylko znają naturę górskiego krajobrazu, ale również entuzjastycznie dzielą się swoją wiedzą z partycypantami ekspedycji. Potrafią oni również zmniejszyć ewentualne zagrożenie w skomplikowanych sytuacjach. Exploruj.pl oferuje wyprawy m.in. na pasmo Riła, w Andy i Himalaje.

Dane kontaktowe:
Exploruj.pl
ul. Sobiczkowa 53A
34-511 Kościelisko

Tel.: +48 12 444 18 46
Mob.: +48 690 168 051
E-mail: [email protected]