Aranżacja wnętrz i projekty budynków – czym zajmuje się biuro projektów?

Branża budowlana Usługi

Szukasz pomocy fachowców z biura architektonicznego Kraków? Dobrze trafiłeś! Sprawdź https://joannaklusak.com

Biuro projektów świadczy obszerne spektrum usług – pomaga realizować marzenia osób, które pragną zamieszkać w komfortowym i praktycznym domu jednorodzinnym, ale też kieruje ofertę do firm oraz instytucji. Architekt wykonuje kompleksowy projekt budynku, a następnie czynnie dogląda przebiegu prac, projektuje bieg instalacji wewnątrz nieruchomości, planuje odnowę budynku albo występuje z propozycją aranżacji już egzystujących domów.

Jak pomoże Ci rzetelna pracownia architektoniczna?

Szukasz ciekawych, niespotykanych projektów budowlanych? Chcesz, aby Twój dom wyróżniał się na tle innych budowli w Twojej miejscowości? A może potrzebujesz przemyślanego projektu, który sprawi, że Twój dom będzie praktyczny, a równocześnie przytulny? Zgłoś się do naszego biura architektonicznego! Pośród projektów budowlanych oferujemy zarówno te uwzględniające najświeższe trendy w projektowaniu przestrzeni, jak i plany inspirowane ponadczasową stylistyką.

Biuro architektoniczne – co pomogliśmy zaaranżować

Architekt Joanna Kłusak w portfolio posiada zarówno projekty wnętrz komercyjnych, budynków publicznych, jak i aranżacji pomieszczeń mieszkalnych oraz domów jednorodzinnych. Przykładowe realizacje to m.in. budynki rekreacyjne, kawiarnie, żłobki i mieszkania pod wynajem. Organizacja przestrzeni i charakter projektu dostosowywany jest do specyfiki konkretnego obiektu, a także indywidualnych potrzeb zamawiającego. Nasze biuro architektoniczne może też rozplanować praktyczne i obszerne garderoby, które umożliwią najlepsze zagospodarowanie przestrzeni w domu lub mieszkaniu.

Dane kontaktowe:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]