Biuro detektywistyczne – usługi dla firm i osób prywatnych

Usługi

Usługi detektywistyczne cieszą się w naszym kraju popularnością – dzięki nim można uzyskać dowody do spraw toczących się przed sądem, znaleźć cenne informacje na temat pracowników, jak również rodziny. Doświadczona firma detektywistyczna świadczy kompleksowe usługi i pozwala na sprawdzenie m.in. wierności partnera, warunków sprawowania pieczy nad dzieckiem, zasadności wystawienia zwolnienia lekarskiego lub ustalenie źródeł zarobku. Agencje detektywistyczne zatrudniają doświadczonych pracowników dysponujących specjalistyczną wiedzą z zakresu prawa czy nowych technologii, dzięki którym pozyskanie cennych danych jest bez wątpienia łatwiejsze.

Kto często korzysta z usług firmy detektywistycznej?

Z usług biur detektywistycznych zwykle korzystają osoby chcące dowieść niewierności żony lub męża i przedstawić je w charakterze dowodu w sprawie rozwodowej. Nierzadko zdarzają się również sprawy dotyczące ustalenia miejsca przebywania dziecka, które padło ofiarą tzw. uprowadzenia rodzicielskiego. Szerokie spektrum usług oferowanych przez profesjonalne agencje detektywistyczne sprawia, że z ich pomocy korzystają nie tylko osoby prywatne, ale również firmy, które potrzebują sprawdzić swoich pracowników. Jest to częste szczególnie w przypadku zawierania kontraktów z tzw. klauzulą poufności (zobowiązującej pracownika do przestrzegania tajemnic przedsiębiorstwa) oraz umów o zakazie konkurencji.

Biuro detektywistyczne – zleć sprawy profesjonalistom

Agencja detektywistyczna posiada specjalistyczne wyposażenie, które umożliwia w skuteczny i szybki sposób uzyskać niezbędne informacje. Są to m.in. profesjonalne lokalizatory GPS, kamery czy aparaty. Ich personel ma dodatkowo biegłość w sprawdzaniu ksiąg sądowych. Raport wykonany przez detektywa to niezbity dowód, który można wykorzystać podczas toczącej się sprawy sądowej.