catering na wesele

Catering na wesela – pokrótce o tej ważnej usłudze

Usługi

Przyjęcia okolicznościowe, które są z reguły ważnym zdarzeniem dla całej rodziny, takie jak śluby, komunie bądź chrzty, od dawna nie są już organizowane w mieszkaniach jedynie dla bliskich krewnych i przyjaciół. Teraz są to imprezy, na których bawi się często ponad stu gości. Jasne jest zatem to, iż jedna osoba nie ma możliwości na własną rękę zaplanować menu, a później naszykować i dostarczyć dania uczestnikom imprezy, szczególnie, jeśli zabawa może trwać parę godzin i odbywa się w wynajętej sali. Stąd też wziął się wysoki popyt na wszechstronne usługi cateringu weselnego.

Catering weselny – wyśmienity obiad, który oczaruje gości

Planowanie imprezy weselnej to wielki stres, spowodowany dziesiątkami godzin straconych na rozsyłanie zaproszeń, wybór ozdób sali, sporządzanie listy gości i wybieranie zespołu, który zapewni oprawę muzyczną. To też konieczność zamówienia odpowiedniej ilości trunków oraz zakąsek podawanych podczas imprezy, a co najistotniejsze – przygotowanie ciepłego obiadu, który oczaruje gości i zgromadzi ich przy stole. Główny posiłek na weselu musi mieć znakomitą oprawę. Goście wszak oczekują tego, by stoliki były pięknie przystrojone i poprawnie nakryte, dania były smakowite i ładnie ułożone na talerzach, a także żeby kelnerzy profesjonalnie serwowała biesiadnikom kolejne posiłki. Wysoki poziom organizacji mogą zapewnić wyłącznie firmy cateringowe, które zatrudniają zawodowych szefów kuchni, kelnerów oraz managerów, gotowych na obsługę przyjęć zarówno w salach, jak i tych urządzanych na świeżym powietrzu.

Menu przyjęcia weselnego ułożysz z oferty firmy cateringowej

Przyjęcia weselne rządzą się własnymi regułami, nie tylko w kwestii zabaw dla gości, ale też i oczekiwanych potraw. Firmy cateringowe z reguły posiadają ułożone wstępnie menu oferowanych dań głównych, trunków i zakąsek dopasowanych do konwencji wesel. Podstawową ofertę można poznać na stronie firmy ewentualnie pozyskać tę informację kontaktując się bezpośrednio z jej przedstawicielem. Zamawiający może więc samodzielnie złożyć kartę dań z sugerowanych potraw. Powinno się jednakże podkreślić, iż firmy świadczące usługę cateringu weselnego są też otwarte na nowe sugestie i nierzadko na prośbę zamawiającego są gotowe przyrządzić niecodzienne zestawy dań.

Dane kontaktowe:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]