Chcesz urządzić wymarzone mieszkanie? Wynajmij architekta wnętrz

Branża budowlana Usługi

Potrzebujesz sprawdzić, kto oferuje projektowanie i wykończenia wnętrz Kraków? Na co czekasz? Koniecznie skieruj się na joannaklusak.com

To, jak wyglądają pomieszczenia, w których żyjemy, ma ogromny wpływ na nasz nastrój. Wskazane jest zatem zadbać o to, żeby wnętrza naszego domu były funkcjonalne, a ich stylistyka odpowiadał naszemu poczuciu estetyki i potrzebom. Aranżacja wnętrz zdaje się nie być skomplikowane, jednakże często okazuje się, że aby wykonać ją bezbłędnie, potrzebne są architektoniczne umiejętności. Stawka jest duża – idzie wszak o codzienne dobre samopoczucie w mieszkaniu, w którym przyjdzie nam spędzić kilka albo nawet kilkadziesiąt kolejnych lat. Dlatego najlepiej powierzyć to zadanie profesjonaliście – projektantowi wnętrz.

Projektant wnętrz – kompleksowe projektowanie

Powierzając projektowanie wnętrz architektowi zyskujemy pomoc specjalisty na wszystkich fazach projektowania – od budowy nieruchomości, aż po wykończenie i ułożenie mebli. Opracowane przez niego projekty wnętrz będą w pełni funkcjonalne oraz ergonomiczne. To wyjątkowo ważne, bo optymalne zagospodarowanie dostępnej przestrzeni wymaga ogromnej wiedzy, którą można nabyć wyłącznie w trakcie studiów i wieloletniego wykonywania zawodu. W ramach pojedynczego zlecenia przygotowywane są przeważnie 3 projekty wnętrz – koncepcyjny, wykonawczy i budowlany.

Nie tylko projektowanie i wykończenie wnętrz – pozostałe usługi

Praca architekta wnętrz częstokroć nie kończy się wyłącznie na przygotowaniu projektów. Żeby jego pomysły zostały zrealizowane, zwykle niezbędny jest także nadzór autorski, polegający na samodzielnym nabyciu materiałów (lub ich wskazaniu w sklepach) oraz nadzorze nad pracownikami wykańczającymi mieszkanie. Poza opracowaniem projektów wnętrz, architekt oferuje także pomoc przy wyborze nieruchomości, w wykwalifikowany sposób analizując potencjał inwestycyjny i warunki lokalowe danego mieszkania lub domu.

Dane kontaktowe:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]