Chrzciny, piknik firmowy czy konferencja – obsługę zostaw firmie cateringowej

Usługi

Dowiedz się, kto oferuje catering na dowóz.

Gdy aranżujesz ważny event rodzinny czy biznesowy, na który chcesz zaprosić znaczną liczbę uczestników, raczej nie dasz rady w pojedynkę zadbać o posiłki dla gości. Nie każde spotkanie da się zorganizować kupując napoje oraz szybkie przekąski w najbliższym sklepie – ważne eventy w większości wypadków potrzebują stosownej oprawy także w obszarze poczęstunku. Zatem nie godzi się stawiać na stołach uczestników po prostu herbatników oraz słodkich napojów. W takich sytuacjach świetnym wyjściem jest skorzystanie z oferty firmy cateringowej.

Warianty usług cateringu

Profesjonalne firmy świadczące usługi cateringowe najczęściej oferują parę jego rodzajów. Są to catering okolicznościowy, zamawiany głównie na komunie, śluby albo chrzty, catering dla firm i catering świąteczny, a więc obsługa spotkań wigilijnych. Oferty te są starannie dopasowane do charakteru poszczególnych imprez, dlatego znacznie różnią się od siebie np. ceną oraz listą posiłków sugerowanych w danej usłudze. Postanawiając o zamówieniu usługi cateringu powinno się pamiętać, by w kontakcie z usługodawcą klarownie przedstawić własne oczekiwania, ale jednocześnie być też otwartym na jego wskazówki. Przecież dla caterera pomoc w organizacji eventów przeróżnego typu to codzienność, a doświadczenie uzyskane w tej branży pozwala mu na znajdowanie rozwiązań, które usatysfakcjonują ogół zaproszonych gości.

Dlaczego warto korzystać z cateringu?

Przygotowanie dań choćby dla niewielkiej ilości gości bywa uciążliwym zadaniem, przede wszystkim wówczas, gdy jesteśmy zmuszeni wykonać to w pojedynkę. Zlecenie usługi cateringowej doświadczonej firmie to zatem spora oszczędność czasu, który przyda się na zaplanowanie innych ważnych aspektów wydarzenia. Daje to też sposobność podania zaproszonym pysznych posiłków przygotowanych przez wykwalifikowanych szefów kuchni. Należy przy tym podkreślić, że ważnym przymiotem dań oferowanych przez firmy cateringowe, jest nie tylko wykwintny smak, ale również ich kompozycja. Dodatkowo podmioty, które podejmują się obsługi dużych imprez zapewniają również własną ekipę zawodowych kelnerów.

Dane kontaktowe:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]