aktualizacja wtyczek, opieka techniczna wordpress

Czy warto zamówić opiekę techniczną WordPress?

Internetowe strony Usługi

WordPress, stworzony w głównej mierze jako oprogramowanie blogowe, szybko stał się niezwykle popularnym systemem zarządzania treścią. Z uwagi na to, iż jest szybki oraz bez problemu można przyswoić sobie podstawy jego obsługi, korzysta się z niego dzisiaj do tworzenia złożonych stron oraz sklepów internetowych. Aczkolwiek ten system zarządzania treścią bywa źródłem nieprzyjemnych sytuacji, dlatego istotną i przydatną usługą staje się opieka techniczna nad stroną na WordPressie.

Z jakiego powodu powinno się powierzyć opiekę techniczną nad stroną internetową ekspertowi?

Utrzymywanie strony na aktualnej wersji CMS-a jest bezsprzecznie podstawą jej bezpieczeństwa. Nieraz jednak firmy po postawieniu strony zaniedbują regularną instalację najnowszych edycji CMS-a czy aktualizacji wykorzystywanych wtyczek, przez co narażają witrynę na infekcję przez malware czy ataki hakerów. Na domiar tego, pomimo iż WordPress jest dość prostym systemem zarządzania treścią, jego aktualizowanie może wiązać się z niezamierzonymi trudnościami z właściwym działaniem strony lub sklepu. Wobec tego konieczne jest, żeby czynność tę realizował zawsze ktoś zaznajomiony z WordPressem, a jeśli nie mamy w firmie działu informatycznego, trzeba powierzyć opiekę techniczną nad stroną internetową niezależnemu znawcy.

Do kogo adresowana jest pomoc w zakresie aktualizowania WordPressa?

Oferta opieki nad stroną internetową to usługa kierowana w głównej mierze do użytkowników biznesowych, zarówno większych jak i mniejszych firm, którzy troszczą się o wydajne oraz nieustanne funkcjonowanie ich strony firmowej, a także zabezpieczenie jej zasobów i baz danych. Usługa ta potrzebna jest również freelancerom i blogerom prowadzącym własne strony internetowe. W podstawowym dostępnym pakiecie zawarta wykonanie aktualizacji WordPressa, usuwanie skutków ataków hakerskich oraz wsparcie w sporządzeniu kopii zapasowych. W ofercie pakietów rozszerzonych dostępne są też wszelkiego typu monitoringi (np. zmian zawartości, logowań użytkowników oraz zmian wtyczek).

"Solith Software" Krzysztof Dróżdż

Mob.: +48 609-708-890
E-mail: [email protected]