Na co zwrócić uwagę poszukując miejsca na wesele?

Usługi

Nie czekaj! Wybierz świetną ofertę domu weselnego w rozsądnej cenie.

Ślub i odbywające się po nim uroczystości weselne to dzień, o którym bliscy młodej pary i zaproszeni goście będę mówić przez wiele kolejnych miesięcy, a nieraz nawet lat. Jeżeli nowożeńcy zechcą zorganizować przyjęcie dla dużej ilości osób, pierwszym wyzwaniem, z jakim będą musieli się zmierzyć, jest wybór odpowiedniego lokalu na wesele, w którym uczestnicy spędzą ten wyjątkowy wieczór w wygodnych warunkach.

Sala ślubna – liczy się jej pojemność i odległość od kościoła

Wybierając lokal na wesele narzeczeni powinna rozważyć parę znaczących czynników. Na wstępie musi ustalić ilość uczestników wesela, by uzyskać pewność, iż w wybranym domu weselnym bez problemu znajdzie się tyle przestrzeni dla wszystkich. Goście muszą mieć wyznaczone miejsce ich przy stole, ale ważne jest też, by mieli możliwość zatańczenia. Oprócz tego nowożeńcy powinni sprawdzić w jakim dystansie od miejsca ślubu znajduje się sala weselna oraz czy droga do niej będzie bezproblemowa. Jeżeli na uroczystość poproszeni są krewni i przyjaciele z dalekich krańców Polski, powinno się szukać domu weselnego, w okolicy którego znajduje się bogata sieć hoteli. Następnym zagadnieniem jest sama organizacja wesela, innymi słowy przygotowanie menu, przystrojenie stołów i zamówienie oprawy muzycznej oraz obsługi kelnerskiej. Takie tematy mogą przerosnąć możliwości pary młodej, więc warto skorzystać z oferty domów weselnych, które proponują pomoc w obszarze całościowej organizacji przyjęcia weselnego.

Pałac Radziwiłłów w podkrakowskich Balicach – sale weselne na 130 zaproszonych

Młode pary z małopolski, głównie z Krakowa i okolicznych miejscowości, mogą urządzić wesele w wyjątkowo malowniczym obiekcie, jakim jest wiekowy Pałac Radziwiłłów położony w Balicach. W jego wnętrzach wesela odbywają się od wielu dekad, a każde z nich ma zniewalającą oprawę. Pałac dysponuje czterema salami zdolnymi podjąć ponad setkę osób. Przyjęcie można wyprawić też w ogrodzie przed Pałacem, a wówczas brać udział w nim będzie mogło bez problemu ponad 300 zaproszonych. Atutem Pałacu Radziwiłłów jest to, iż zlokalizowany jest jedynie 12 kilometrów od Krakowa, który ma bardzo bogatą bazę hotelową. Przejazd orszaku ślubnego po ceremonii do sali weselnej nie powinien więc trwać dłużej aniżeli nieco ponad pół godziny.

Dane kontaktowe:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]