Oprawa uroczystości – organizacja ślubów

Usługi

Dowiedz się więcej o organizacji ślubu Kraków

Ślub to najważniejsze wydarzenie w życiu, które musimy przygotować z wielką starannością. Warto skorzystać z doradztwa wedding plannera, który zadba o odpowiednią oprawę – jeżeli życzymy sobie, żeby uroczystość przebiegła perfekcyjnie. Z czym wiąże się fachowa organizacja ślubu i dlaczego tak dużo młodych par się na nią decyduje?

Organizacja ślubu – a może przyjęcie niestandardowe?

Organizacja ślubu we własnym zakresie to wielki stres dla większości par. Należy zarezerwować restaurację, zatrudnić obsługę wideo, a do tego dochodzą jeszcze sprawy związane z ozdobieniem restauracji, orkiestrą oraz wyborem sukni ślubnej. To rodzi mnóstwo nerwów, dlatego warto powierzyć organizację ślubów ekspertowi. Organizator pozwoli Ci nie myśleć o problemach i wszystko dokładnie ustali. Można mu powierzyć organizację czynności związanych z weselem – zaprojektowanie i rozesłanie zaproszeń dla rodziny oraz usadzenie ich na sali weselnej, dobór menu. Hitem są także tematyczne przyjęcia. A może zatrudnimy pilota drona, który z powietrza sfilmuje sesję w plenerze? Takie filmy stają się coraz bardziej rozpowszechnione – konsultant ślubny z całą pewnością o tym pomyśli. Oprawa uroczystości zależy od kapitału jaki posiadamy oraz naszej wyobraźni.

Organizacja ślubu – najmodniejsze detale

Konsultant ślubny znajdzie dla nas najmodniejsze detale, wynajmie firmę, która nagrywa wydarzenia na wideo oraz odpowiednio rozsadzi zaproszonych na przyjęciu. Nie będziemy musieli sami konsultować się z szefem kuchni, rozmawiać w sprawie kwiatów i tracić nerwów. Nawet maleńkie szczegóły kreują w czasie ceremonii klimat, dlatego należy się o nie zatroszczyć. Osoba organizująca przyjęcia pojedzie z nami nawet po suknię i pomoże kupić najpiękniejszą kreację na tę okazję. Dlatego właśnie warto skorzystać z jego usług – to spowoduje, że zapomnimy o przedślubnym stresie.

Dane kontaktowe:
What a Day! Organizacja ślubów, wesel i eventów
ul. Zdunów 19H/1
30-428 Kraków

Mob.: +48 608-597-153, +48 692-103-239
E-mail: [email protected]