Organizacja imprezy firmowej – nie zapomnij o cateringu

Usługi

Szukasz więcej informacji o salach do wynajęcia na imprezy w Krakowie? Świetnie trafiłeś! Skieruj się na palacradziwillow.pl/oferta/imprezy-firmowe/.

Imprezy firmowe to nie tylko zabawy integracyjne bądź plenerowe pikniki dla zatrudnionych i ich rodzin, których celem stworzenie głębokich więzi pomiędzy pracownikami i zatrudniającym. Coraz częściej przedsiębiorstwa organizują huczne eventy, m.in. po to, by uczcić zdobyte nagrody branżowe, jak również rozmaite bankiety dla kontrahentów biznesowych, szkolenia oraz konferencje. Takie wydarzenia muszą być stosownie zaplanowane, szczególnie jeśli mają być wykorzystane później do promocji marki.

Poszukujesz miejsca na urządzenie imprezy firmowej? Nie wynajmuj pierwszego lepszego lokalu!

Gdy nie mamy w budynku firmowym odpowiednich wnętrz, które nadają się do urządzenia w nich eventu, trzeba sprawdzić usługi najmu lokali, które zdołają pomieścić wszystkich sproszonych gości uroczystości. Ważne jest, aby miejsce, w którym urządzamy imprezę współgrało swoim wystrojem do klasy organizowanej uroczystości. Prestiżowe gale dla akcjonariuszy spółki, w trakcie których świętowane są jej nadzwyczajne osiągnięcia, nie mogą mieć miejsca w pierwszej lepszej sali. Powinno się w takich sytuacjach urządzić imprezę w niepowtarzalnym miejscu, które dodatkowo podkreśli doniosłość wydarzenia. Natomiast jeżeli na event zaproszeni zostaną uczestnicy nie mieszkający w najbliższym sąsiedztwie sali należy zdecydować się na lokal, zlokalizowany obok bogatej bazy noclegowej, do której bez przeszkód można dojechać o każdej porze dnia.

Organizacja imprezy firmowej – zagwarantuj obecnym na sali należytą obsługę

Planując imprezę firmową nie można przeoczyć tak ważkiego elementu, jak zagwarantowanie obecnym gościom ciepłych oraz zimnych przekąsek i napojów. Najlepszym rozwiązaniem jest powierzenie tego obowiązku doświadczonej firmie zajmującej się cateringiem, która zatroszczy się nie tylko o przygotowanie i dostarczenie w wyznaczone miejsce smakowitych dań dla uczestników, ale również pomoże w wyborze menu i weźmie na siebie ozdobienie stolików. W czasie prestiżowych gal wskazane jest także zagwarantowanie zaproszonym nieskazitelnej obsługi. Opłaca się zatem postawić na usługi firm cateringowych mających w swoim składzie kelnerów, którzy profesjonalnie zaserwują kolejne posiłki do stołu oraz wykwalifikowanych kucharzy, którzy przygotują nie tylko smakowite, ale i imponujące wizualnie dania.

Dane kontaktowe:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]