Parking długoterminowy przy Balicach – co oferuje?

Transport, spedycja, logistyka Usługi

Sprawdź lotnisko Kraków parking długoterminowy na pandaparking.pl.

Wybierasz się na wczasy poza Polskę, a może czeka Cię służbowa podróż na inny kontynent? Nie wiesz, co zrobić z autem w czasie wyjazdu? Sprawdź, czy zostawienie auta na parkingu długoterminowym przy lotnisku w Balicach jest korzystnym rozwiązaniem.

Długoterminowy parking blisko portu lotniczego – wygoda i bezpieczeństwo

Port lotniczy w Balicach to jedno z większych i najbardziej ruchliwych lotnisk w Polsce. Osoby, które planują wyjazd za granicę, mogą skorzystać z usługi działającego przez całą dobęparkingu, znajdującego się bezpośrednio w pobliżu portu lotniczego. Na miejscu dostępnych jest 450 miejsc parkingowych na utwardzonym gruncie, a bezpieczeństwa parkujących aut pilnuje monitoring oraz całodobowa ochrona. Cały teren jest zagrodzony a wjazd posiada szlaban, co zapewnia, że osoby niepowołane nie będą miały możliwości dotarcia do pojazdów tam zostawionych. Parking długoterminowy to świetne rozwiązanie dla pasażerów ze sporą liczbą bagażu podróżnego, którzy chcą uniknąć taszczenia ciężkich walizek w pociągu czy autobusie miejskim.

Dlaczego opłaca się z niego skorzystać parkingu długoterminowego?

Znaczącym atutem parkingu przy lotnisku w w Krakowie są rozsądne ceny oraz dogodna lokalizacja. Miejsce jest umiejscowione zaledwie 1000 metrów od lotniska. Panda Parking świadczy także darmowy dowóz pasażerów bezpośrednio pod terminal – trwa to zaledwie 3 minuty i odbywa się przez całą dobę! Rezerwacja miejsca parkingowego jest możliwa online lub przez telefon – błyskawicznie i bez problemów, a anulowanie rezerwacji nie rodzi skutków finansowych. Płatności można wykonać gotówką (w PLN i €) bądź przelewem bankowym. Innym atutem jest także bezprzewodowy internet WiFi na terenie parkingu, a także możliwość użycia z kompresora i ładowania akumulatora w razie awarii auta. Parking monitorowany przy lotnisku w Balicach zapewnia wygodę oraz bezpieczeństwo pojazdu.

Dane kontaktowe:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]