Planujesz bankiet lub konferencję? Skorzystaj z usługi cateringu imprezowego

Usługi

Kliknij w to miejsce jeżeli potrzebujesz zlecić catering na imprezy w Krakowie.

Sezon letni obfituje w niezmiernie modne w ostatnim czasie wydarzenia plenerowe oraz pikniki firmowe, ale tak naprawdę co rusz w różnych miejscowościach w Polsce mają miejsce benefisy, konferencje albo bankiety. Takie imprezy potrzebują należytej oprawy, której obligatoryjną częścią są profesjonalnie przygotowane i smakowite posiłki. Najlepszym rozwiązaniem jest zakontraktowanie podmiotu świadczącego kompleksową usługę cateringu na imprezy.

Profesjonalny catering na imprezy – niezastąpiony na istotnych eventach

Zdecydowałeś się już na punkt, gdzie wyprawisz piknik albo zamówiłeś salę na event? To świetnie! Teraz powinieneś zadbać o to, aby zaproszeni na imprezę goście mieli dostęp do najlepszych gorących potraw, przekąsek i napojów. Miej na uwadze, że podczas prestiżowych bankietów nie wystarczy ustawić stoliki z cateringiem gdzieś na uboczu i liczyć na to, że zaproszeni goście obsłużą się samodzielnie. Ważna jest cała oprawa – odpowiednie rozstawienie stolików, stosowne ozdoby, a także prawidłowe rozłożenie sztućców i zastawy. Goście eventu na pewno będą także pod wrażeniem, jeśli potrawy będą podawać do stołu kompetentni kelnerzy, a dania będą zaaranżowane na talerzu niczym w topowych restauracjach.

Dlaczego warto skorzystać z możliwości zlecenia cateringu na imprezy?

Plusem zamówienia usługi cateringu imprezowego jest niezaprzeczalnie to, iż zatrudniona do pomocy ekipa nie tylko przyszykuje świetne dania, ale też szczegółowo zadba o całą jego oprawę. Potrawy i napoje będą przywiezione we wskazaną lokalizację, załoga firmy cateringowej ustawi oraz nakryje stoliki, a potem profesjonalni kelnerzy będą obsługiwać uczestników w czasie bankietu. Na życzenie zamawiającego, na ile pozwolą na to warunki wynajętej sali, szefowie kuchni mogą zabawić obecnych pokazem tzw. live cooking, co dla uczestników może być jedyną okazją, żeby zobaczyć z bliska jak pracują zawodowi kucharze. Trzeba zatrudnić firmę cateringową, która działa w branży od dłuższego czasu i która ma doświadczenie w organizacji i obsłudze różnego rodzaju imprez, zarówno tych niewielkich, jak i liczących kilkaset uczestników. W toku ustalania detali zamówienia zasugeruje ona, jakie napoje, potrawy i zakąski świetnie będą pasować w danym przypadku, a w razie konieczności dostarczy własne zaplecze gastronomiczne na miejsce wydarzenia.

Dane kontaktowe:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]