Port lotniczy Kraków – parking przy Balicach

Transport, spedycja, logistyka Usługi

Wyjeżdżasz za granicę i zastanawiasz się gdzie postawić auto? Chcesz bez problemu dotrzeć do portu lotniczego, a po powrocie do kraju odjechać z niego własnym środkiem transportu? Skorzystaj z usług, które oferuje monitorowany parking przy lotnisku! Do kogo skierowana jest oferta i w jaki sposób zapewnia bezpieczny postój pojazdu?

Parking w Balicach – transport bezpośrednio do terminala

Port lotniczy w Balicach jest położony na peryferiach miasta, co powoduje, że wiele osób może mieć utrudniony dojazd na miejsce odlotów. Najbardziej komfortowy jest oczywiście transport własnym autem – nie trzeba wówczas męczyć się komunikacją miejską i nosić ciężkich walizek. Gdzie można zaparkować auto na czas wylotu? Jak zadbać o jego bezpieczeństwo? Remedium na te problemy okazuje się parking długoterminowy zlokalizowany blisko lotniska – miejsca dzieli jedynie 1200 metrów, a transport bezpośrednio do hali odlotów zapewniany jest busami, które przemierzają trasę w ciągu 3 minut. Warto dodać, że transfer jest całkowicie bezpłatny.

Parking przy Balicach – nowoczesne miejsca postojowe

Parking przy lotnisku Kraków-Balice liczy 250 miejsc postojowych, a każde z nich jest profesjonalnie przygotowane. Miejsce jest oświetlone i monitorowane przez całą dobę, co zapewnia ochronę przed wszelkimi intruzami. Do tego pojazdy są objęte ubezpieczeniem PZU. Auto można zaparkować na cały okres wyjazdu – firma prowadzi bowiem parking długoterminowy. Na jego terenie można podłączyć się do bezprzewodowego internetu, a także skorzystać z łazienki. Boisz się, że po 2-tygodniowym urlopie za granicą Twoje auto nie odpali? Parking strzeżony przy Balicach posiada specjalistyczne urządzenia do uruchomienia silnika. Opłatę za postój można uiścić bezpośrednio po przyjeździe lub podczas rezerwacji online.