Profesjonalne czyszczenie grobów

Usługi

Poznaj więcej szczegółów o opiece nad grobami Kraków

Oblicze nagrobków zmarłych krewnych jest dowodem naszej pamięci. Często niestety nie znajdujemy chwili, by się nimi zaopiekować – także, jeśli nagrobki zlokalizowane są w tej samej miejscowości, w którym żyjemy. Szczególne trudności stają się naszym udziałem natomiast, jeśli naszych krewnych pochowaliśmy w innej miejscowości – w takich sytuacjach na opiekę nad grobami na pewno nie będziemy mieli czasu. Nie sprawia to jednak, że groby są skazane na to, by zostać brudne – świetnym rozwiązaniem będzie wtedy płatna opieka nad grobami. Co nam daje taka pomoc?

Zainteresowanie opieką nad grobami – skąd się bierze?

Na taką usługę stawiają nie tylko ludzie, którym brakuje czasu – wśród klientów specjalizujących się w tym firm nietrudno spotkać także ludzi starszych, którzy na sprzątanie grobów swoich bliskich po prostu nie mają zdrowia. Firmy, których domeną jest opieka na grobami często oferują również inne usługi, czyli zakładanie ławeczek lub doradztwo przy załatwieniu administracyjnych formalności lub poprawienia liter.

Opieka nad grobami – jak dużo wydamy?

Stawki, jakie trzeba zapłacić pracownikom opiekującym się pomnikami naszych najbliższych są naprawdę zróżnicowane. Zależą w szczególności od rodzaju usług – gdy wybieramy tylko jednorazowe czyszczenie, wydamy od 30 do 40 PLN. Gdy natomiast chcemy, by firma czyściła nagrobek regularnie, powinniśmy pogodzić się z wydatkiem około czterystu PLN co dwanaście miesięcy. Pamiętajmy, że koszty uzależnione są także od gabarytów nagrobków, zaś najdroższe okazuje się czyszczenie wieloosobowych grobowców.

Dane kontaktowe:
Profesjonalna Opieka Nad Grobem
Firma Handlowo-Usługowa „KINGA” Kinga Radecka
ul. Wiśniowieckiego 49B
33-300 Nowy Sącz

Mob.: +48 602 726 052
E-mail: [email protected]