Serwis okien PCV i drewnianych – to ważne!

Usługi

Zamów serwis okien PCV.

Regularnie wykonywany serwis okien pozwoli cieszyć się komfortową temperaturą w mieszkaniu i powstrzyma stratę ciepła w sezonie jesienno-zimowym. Jakie naprawy wykonuje doświadczony serwisant? Czemu warto wezwać fachowca?

Serwis okien PCV – zadbaj o ciepło w swoim domu

Codziennie rozszczelniane, otwierane oraz uchylane okna są podatne na wszelkiego typu wypaczenia i uszkodzenia. Na kondycję okien oraz uszczelek negatywnie wpływają również czynniki atmosferyczne – skrajny żar i mróz, śnieg czy promieniowanie słoneczne. Częsty serwis okien PCV i drewnianych pomoże zachować je w odpowiednim stanie przez wiele lat. O ile proste działania, jak np. wymiana uszczelek, można zrealizować we własnym zakresie, o tyle do bardziej zaawansowanych prac musimy wezwać zawodowca. Profesjonaliści świadczą szeroki wachlarz usług, które odpowiadają najczęstszym potrzebom klientów – regulują ciężko pracujące mechanizmy, redukują docisk okien w sezonie letnim, dbają o należytą izolację termiczną, zapobiegają stratom ciepła, regulują okucia i mocowania. Profesjonalny zespół serwisu okien wykona też wymianę szyby w oknie.

Dlaczego należy zlecać serwis okien?

Cyklicznie przeprowadzany serwis okien pomaga zmniejszyć straty ciepła nawet o 1/3, co bezpośrednio wpływa na oszczędności na ocieplaniu i zapewnia domownikom komfort termiczny. Specjaliści naprawią zarówno okna wykonane z drewna, jak i z PCV. Serwis okna to jednak nie tylko wyregulowanie mechanizmów odpowiadających za uchylanie i otwieranie skrzydła czy wymiana uszczelek. Zawodowiec zadba też o bezpieczeństwo domowników, np. poprzez założenie dodatkowych elementów utrudniających włamanie.

METEO Serwis Okien Warszawa

Mob.: 504-589-653
E-mail: [email protected]