Tani parking przy lotnisku – potrzebne rozwiązania dla podróżnych

Transport, spedycja, logistyka Usługi

Skieruj się tutaj jeśli jesteś zainteresowany lotnisko Kraków parking.

Nadrzędne zalety lotów samolotem, które sprawiły, że tego typu transport zdobył olbrzymie uznanie, to szybkość, możliwość dotarcia nawet w bardzo oddalone zakątki naszego globu i wygoda. Wyjazd, którego elementem jest przelot samolotem, wiąże się jednak z kilkoma niedogodnościami, z których najpoważniejszą jest z całą pewnością konieczność dostania się na lotnisko – a multum podróżnych w tym celu jest zmuszona wszak przejechać kilkanaście kilometrów. Tak znaczną odległość najlepiej jest pokonać własnym samochodem. Co jednakże zrobić z nim w trakcie samego wyjazdu? Jak po jego pozostawieniu trafić do portu lotniczego? Te i inne kłopoty łączące się z przyjazdem na lotnisko prywatnym samochodem rozwiąże znalezienie dobrego parkingu w sąsiedztwie lotniska, z którego wykonywane są międzynarodowych i lokalnych przewoźników.

Monitorowany parking w Krakowie – zarezerwuj miejsce na stronie www

Podróżujący z lotniska w krakowskich Balicach mogą bez problemu rozplanować swoją podróż tak, żeby do portu lotniczego dojechać prywatnym samochodem. Na miejscu mogą zostawić go na prywatnym parkingu w nieznacznej odległości od samego lotniska. Taki parking gwarantuje kompleksową ochronę pojazdu, więc w czasie wyjazdu nie muszą oczywiście się o niego zamartwiać. Nad bezpieczeństwem pojazdu czuwać będą ochroniarze, a pomocnicze zabezpieczenie stanowi system monitoringu. Skorzystanie z oferty parkingu ułatwia możliwość rezerwacji na jego stronie www, dzięki czemu nie trzeba martwić się, iż po dotarciu na parking nie będziemy mieli gdzie na zostawienie samochodu. Parking jest ponadto całkowicie utwardzony, co jest niesłychanie ważne w czasie opadów śniegu lub deszczu.

Parking w Krakowie – możesz liczyć na asystę jego zespołu

Jeżeli wybierzemy usługi świadczone przez parking strzeżony w pobliżu portu lotniczego możemy spodziewać się również wielu ułatwień, dzięki którym wyjazd odbędzie się bez komplikacji. Najważniejszym z nich jest naturalnie sposobność skorzystania z przejazdu z parkingu do portu lotniczego, którego koszty zawarte są w cenie usługi parkowania. Dodatkowo podróżni mogą uzyskać asystę obsługi parkingu w nagłych sytuacjach, jak przykładowo rozładowanie akumulatora czy ubytek powietrza w oponach.

Dane kontaktowe:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]