Tworzenie sklepu WooCommerce – komu powierzyć to zadanie?

Internetowe strony Usługi

Szukasz dobrej oferty tworzenia sklepów internetowych? Nie zwlekaj! Wejdź na ten link.

Zamierzasz założyć sklep internetowy? Jeśli masz już stronę firmową na WordPressie, jak również jeżeli nie dysponujesz żadną stroną www i startujesz od zera, sklep na wtyczce WooCommerce jest doskonałym rozwiązaniem.

Tworzenie sklepu WooCommerce – atuty tej wtyczki

Z uwagi na to, jak wielkim powodzeniem cieszą się strony projektowane w oparciu o WordPress, nie trudno dojść do wniosku, że ekspresowo opracowano wtyczkę pozwalającą na uruchomienie sklepu online na tym CMS-ie. WooCommerce, bo taka nazwę dano tej wtyczce, posiada sporo zalet. Zupełnie jak stronę na WordPressie, sklep WooCommerce można ekspresowo spersonalizować z wykorzystując płatne lub bezpłatne motywy, a jego obsługa jest prosta. Sklep WooCommerce da się zoptymalizować pod różne wyszukiwarki, co sprawia, iż łatwiej jest uzyskać przyzwoite pozycje w wynikach organicznych, a w efekcie szybciej dotrzeć do pokaźniejszego kręgu klientów. Na skutek wdrożenia stosownych wtyczek podnosi się również funkcjonalność sklepu. Bez trudności można w nim uruchomić płatności on-line i umożliwić użytkownikom zlecenie przelewów za zamówienie między innymi przez Przelewy24.pl bądź DotPay.pl. WooCommerce pozwala także na analizęwyników sprzedaży (przygotowanie różnego rodzaju statystyk) oraz zespolenie z usługami firm kurierskich.

Wdrożenie sklepów WooCommerce – ekspert zatroszczy się o jego bezpieczeństwo

Tworzenie sklepów internetowych WooCommerce zalecamy zostawić ekspertom, którzy nie tylko przystosują wybrany szablon do osobistych preferencji klienta, ale też zadbają o jego bezpieczeństwo, wykorzystanie tylko niezbędnych, przetestowanych wtyczek oraz prawidłową semantykę kodu sklepu. W ramach sklepu WooCommerce profesjonaliści zbudują też blog, na którym szybko można informować użytkowników o promocjach oraz nowościach lub zamieszczać omówienia i poradniki dotyczące oferowanych produktów.

"Solith Software" Krzysztof Dróżdż

Mob.: +48 609-708-890
E-mail: [email protected]