Zabudowy przestrzenne – rozwiązania od polskiej firmy Gniotpol Trailers

Transport, spedycja, logistyka Usługi

Sektor transportu ciągle się rozwija, a to na skutek globalizacji, jak również pojawiania się kolejnych rynków importu oraz eksportu. Z tej przyczyny potrzebuje też coraz to nowocześniejszych rozwiązań, głównie tych koncentrujących się na ulepszeniu procesów przewozu dóbr. Powstała w Polsce spółka Gniotpol Trailers, będąca producentem przyczep i zabudów samochodowych, od 30 lat wychodzi naprzeciw permanentnie ewoluującym wymogom branży transportowej.

Zabudowy przestrzenne na zamówienie –BDF, kubaturowe oraz solo

Gniotpol Trailers Sp. z o.o. jest ekspertem w produkcji przestrzennych zabudów samochodowych. Firma wytwarza zestawy BDF (do transportu intermodalnego), solo (przykładowo z windą hydrauliczną ułatwiającą załadunek) oraz kubaturowe (przyczepy dwu- i jednoosiowe). To też producent przyczep i innych rozwiązań projektowanych i wytwarzanych na zamówienie dla wymagających kontrahentów, w tym armii, jak i jednostek specjalnych. W produkcji wykorzystywane są wyłącznie surowce najwyższej klasy, dostarczane przez renomowanych partnerów. Doświadczenie uzyskane przez ostatnie 3 dekady umożliwia spółce Gniotpol Trailers konstruowanie nowatorskich rozwiązań na najwyższym poziomie, co potwierdza między innymi sukces chronionych patentem autorskich zestawów kubaturowych z linii 2504, zaprojektowanych do przewozu szczególnie wymagających towarów.

Producent zabudów samochodowych – kompleksowy serwis

Producent zabudów samochodowych Gniotpol Trailers Sp. z o.o. świadczy też kompleksowe usługi serwisowe, nie tylko w trybie stacjonarnym (w firmowym warsztacie w mieście Malnia albo w paru punktach ASO), ale także mobilnym. W przypadku usługi mobilnej konieczne reperacje wykonywane są na obszarze krajów Unii Europejskiej w terminie określonym przez zamawiającego. Gniotpol Trailers Sp. z o.o. dba też o komfort nabywców, którzy wykonują serwis samodzielnie. Części zamienne do przyczep spółki są dostępne w każdej chwili, co redukuje okres oczekiwania na ich uzyskanie do minimum, co w dużej mierze usprawnia to serwis zarówno drobnych usterek, jak i wykonanie dużych napraw.

Pochodzenie zdjęcia: gniotpol-trailers.com.