Zapomnij o problemach z dojazdem na Balice – korzystaj z parkingu przy lotnisku

Transport, spedycja, logistyka Usługi

Interesuje Cię oferta parkingu Balice? Skieruj się tutaj, aby zdobyć więcej informacji.

Latanie staje się coraz popularniejszym środkiem transportu, wybieranym często przez biznesmenów, jak i turystów. Zanim jednak wsiądziemy do samolotu, żeby rozpocząć podróż musimy w jakiś sposób dojechać na lotnisko. O ile wybierzemy publiczne środki transportu, nasze zmartwienia w tej kwestii znikną po dotarciu do portu lotniczego. Wielu z nas jednak woli skorzystać z prywatnego auta, lecz to rodzi pytanie: gdzie go zostawić w trakcie naszego wyjazdu?

Długoterminowy parking przy lotnisku – Twoje auto pod opieką

Oczywiście najprostszym wyjściem jest poprosić kogoś z rodziny lub znajomego o dowiezienie pod port lotniczy, a następnie o odebranie po naszym powrocie. Nie wszyscy jednak mają możliwość organizacji takiego transportu, ponieważ wiele wylotów odbywa się nocą lub w godzinach roboczych. Szczęśliwie obok wielu dużych lotnisk, przykładowo w podkrakowskich Balicach, utworzyły się długoterminowe parkingi, gdzie niewielkim kosztem możemy zostawić samochód na kilka dni. Korzystanie z takich parkingów jest bezpieczne – naszego samochodu pilnuje wyszkolona ochrona, teren parkingu jest monitorowany, a pozostawione tam samochody są ubezpieczone na czas postoju.

Transfer na lotnisko, rezerwacja miejsca, pomoc techniczna – co zapewniają długoterminowe parkingi przy lotnisku w Balicach?

Strzeżone parkingi przy lotniskach zwykle oferują także inne udogodnienia. Przykładowo te zlokalizowane w Balicach koło Krakowa gwarantują przez całą dobę swoim klientom transfer na lotnisko, więc dojedziemy do portu lotniczego w pięć minut i to wraz z bagażami. Obsługa parkingu odbierze nas z lotniska również po powrocie. Jeśli w naszym samochodzie rozładuje się akumulator albo zejdzie powietrze z kół, będziemy mogli użyć kompresora, urządzeń rozruchowych lub uzyskać pomoc od obsługi parkingu. A właściciele pojazdów elektrycznych znajdą tam odpowiednią stację do ładowania. Na tego typu parkingach można też sprawdzić przed wylotem wagę bagażu podręcznego i zyskać pewność, że mieści się w dozwolonych limitach.

Dane kontaktowe:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]