designerskie stoły drewniane

Mebel niezbędny w każdym mieszkaniu – nowoczesny stół drewniany

Wyposażenie i urządzanie wnętrz

Czy postawiony w jadalni, w kuchni lub w przeznaczonej dla niego powierzchni loftu, stół zawsze będzie stanowił kluczowy mebel w domu. W związku z tym zamawiając stół trzeba brać pod uwagę nie tylko jego optymalny design, ale również jego jakość.

Stół w mieszkaniu rozbudza pragnienie rozmowy pomiędzy bliskimi

W salonie przebywamy przez większość wolnego czasu i tam również głównie odpoczywamy, aczkolwiek to stół w kuchni jest w istocie sercem mieszkania. Godziny spędzone na wspólnych posiłkach z najbliższymi zauważanie wpływają na utrwalenie więzi rodzinnych oraz przyjacielskich. Stół zbliża, ponieważ pozwala na bliski kontakt kilku osób na małej przestrzeni, co w efekcie rozbudza potrzebę komunikacji pomiędzy bliskimi. Wypada zaaranżować wnętrze tak, aby wydzielić w nim miejsce na ustawienie stołu z daleka np. od rozpraszającego uwagę telewizora. W ten sposób nie tylko zwykłe posiłki, ale też spotkania bożonarodzeniowe czy urodzinowe pomogą uczestnikom skoncentrować się na tym co w owej chwili jest najważniejsze, czyli interakcji z bliskimi i z przyjaciółmi. Liczne badania dowodzą ponadto, iż spożywanie posiłków przy stole pomaga rozwinąć prawidłowe nawyki żywieniowe też u maluchów. Przy stole konsumujemy posiłki bez pośpiechu czy stresu, na co spory wpływ ma, oczywiście, kontakt z najbliższymi.

Designerskiego stołu do kuchni nie zamówisz w sieciowych salonach meblowych

Stół do kuchni lub jadalni musi być mocny. Będzie wszak codziennie używany, nierzadko nie tylko celem zjedzenia posiłku, ale też jako miejsce odrabiania lekcji, zrealizowania drobnych prac, które wymagają sporej płaskiej powierzchni czy po prostu do zabawy, przykładowo układania puzzli z maluchami i gry w pokera bądź w planszówki. Nowoczesne designerskie stoły rzemieślnicze od najlepszych projektantów charakteryzują się imponującym wyglądem, niezwykłą trwałością, jak również naturalnością surowców wykorzystanych do ich wyrobu (m.in. drewno dębowe oraz orzechowe), których brak w ofercie sieciowych salonów meblowych. Twórcy rzemieślniczych stołów wykonują także stoły rozkładane, praktyczne w czasie okolicznościowych spotkań w większej grupie rodzinnym. Decydując się na kupno rzemieślniczego stół z litego drewna możemy mieć pewność, iż kupujemy stół, który wytrzyma lata. Mamy także swoboda jego personalizacji, a co za tym idzie lepszego dostosowania go do dowolnego stylu, w jakim planujemy zaaranżować pomieszczenie.

Dane kontaktowe:
Swallow’s Tail Furniture
ul. Olecka 23
04-980 Warszawa

Mob.: +48 664 998 811
E-mail: [email protected]