Popularne akcesoria do rolet

Robienie zakupów Wyposażenie i urządzanie wnętrz

Mechanizm do rolety, płytka montażowa, napinacz łańcuszka oraz haczyk montażowy to najpopularniejsze i najchętniej kupowane akcesoria do rolet. Ich instalacja jest prosta i instynktowna – każdy w domowym zaciszu może je zamocować w odpowiednim miejscu, bez konieczności wiercenia, użycia śrub albo gwoździ. Bezinwazyjny demontaż i montaż to kluczowa zaleta współczesnych akcesoriów do rolet.

Akcesoria do rolet wewnętrznych – o czym powinieneś pamiętać

Chcesz nabyć rolety wewnętrzne? Od producenta otrzymasz taki zestaw:
– napięcie boczne tkaniny,
– haczyki montażowe,
– napinacz łańcuszka.
Podczas używania rolet wewnętrznych część akcesoriów może się wysłużyć. Co prawda współczesne akcesoria do rolet są wysokiej jakości, ale gdy zadziała na nie zbyt duże obciążenie, to zdarza się, że się łamią. Przydarzyć się może tak, przykładowo, z uchwytami mocującymi, jeżeli nazbyt mocno rozchylimy okno. Nie ma potrzeby wymieniać od razu wszystkich rolet, w zupełności wystarczy kupić kilka małych elementów z kategorii akcesoriów do rolet wewnętrznych. Twoje rolety po tej drobnej naprawie będą działać jeszcze długie miesiące, a nawet lata.

Akcesoria do rolet dzień noc

Roleta dzień noc zalecana jest osobom, którym zależy na kontroli ilość światła docierającego do pomieszczenia, ale nie potrzebują zaciemnienia na poziomie 100%. Komplet akcesoriów do rolet dzień i noc to nieodłączna para z roletami okiennymi. Są pośród nich częścisłużących do zwijania oraz rozwijania rolet. Bezcenną pomocą w montażu, a następnie w eksploatacji, będzie łańcuszek i napinacz. Zadaniem napinacza jest poprawne zwijanie rolet, dzięki temu łańcuszek nie będzie się przycinał i plątał.