Rolety? Tylko od polskiego producenta

Robienie zakupów Wyposażenie i urządzanie wnętrz

Brak Ci koncepcji na modne i nowoczesne zaaranżowanie swojego wnętrza? Jeden, niezbyt kosztowny produkt może całkowicie odmienić styl i wygląd pomieszczenia. To wewnętrzne rolety okienne. Dzięki tej przesłonie można dodać kolorytu wszystkim wnętrzom lub nadać im intymnego i przytulnego charakteru. Ekspert z krakowskiego sklepu mającego w swojej ofercie rolety dzień noc podpowie, jak dokonać trafnych, zakupowych decyzji.

Jak wybrać rolety?

Wewnętrznych rolet okiennych jest wiele modeli. Można je podzielić według różnych klasyfikacji. Jeśli chodzi o tworzywo, to są rolety materiałowe wytworzone z nowoczesnych tkaninw różnym stopniu przepuszczających światło. Jest to najczęściej poliester – wygodny w utrzymaniu i łatwy do czyszczenia.
Z uwagi na przeznaczenie dzielimy rolety na ścienne i okienne. Kolejny podział to stopień zaciemnienia. Tutaj niezwykle popularnym modelem są rolety dzień noc typu zebra lub 100% zaciemnienia.
Następny podział to rolety standardowe lub na wymiar. Ten drugi rodzaj rekomenduje się do okien o niekonwencjonalnych wymiarach, z dużą liczbą segmentów lub wieloma dekoracyjnymi detalami. Jeśli idzie o wzornictwo, to design rolet jest zgodny z aktualnymi, wnętrzarskimi nurtami.

Czy rolety są drogie?

Ponieważ konkurencja na rynku rolet jest duża, podobnie jak stale rosnące grono producentów, aktualnie rolety można kupić w bardzo zachęcającej cenie. Na co dzień ceny są niewysokie, a do tego dochodzą także akcje specjalne i promocje, kiedy roletę udaje się kupić z dodatkową zniżką. Rolety okienne są niedrogie i właściwie każdy może sobie na nie pozwolić.
Nowoczesne projekty, bezinwazyjny montaż i bogata kolorystyka sprawiają, że tego rodzaju przesłona na okna cieszy się coraz większą popularnością. Cena w porównaniu do długiej żywotności i jakości rolety jest bardzo atrakcyjna, stąd zwolenników takiego pomysłu na aranżację wnętrz nie brakuje.