Producent oświetlenia dla automotive i mobility – co oferuje OE Industry?

Zagadnienia motoryzacyjne i samochodowe

Zapoznaj się z ofertą producenta oświetlenia dla automotive i mobility.

Wyjątkowo istotnym elementem bezpiecznej podróży jest oświetlenie samochodowe. Nieodpowiednie ustawienie świateł albo zbagatelizowanie obowiązku wymiany uszkodzonego oświetlenia może w rezultacie prowadzić do groźnej sytuacji na drodze, co często kończący się kolizją. Stosowanie najwyższej jakości niezawodnego oświetlenia jest kluczowe w szczególności w przewozie zbiorowym, gdzie firma transportowa dzień w dzień musi zagwarantować bezpieczeństwo setek pasażerów. Jednym z producentów wszechstronnych rozwiązań oświetleniowych dla automotive i mobility jest krakowska spółka OE Industry.

produkty polskiego producenta oświetlenia do autobusów z Krakowa

W praktyce w portfolio OE Industry znajduje się każdy rodzaj oświetlenia samochodowego. Nie licząc lamp przednich, tylnych i bocznych do autobusów, kamperów, pojazdów budowlanych czy tramwajów, spółka dostarcza też LEDowe lampy robocze, w tym wytrzymujące wielogodzinną pracę w złych warunkach atmosferycznych i emitujące światło o barwie podobnej do światła naturalnego najaśnice, maszty oświetleniowe oraz naświetlacze, które stosowane są m.in. przez kierowców pojazdów off-road, rolniczych czy specjalnych. Z kolei konstruktorzy pojazdów uprzywilejowanych (np. tych dla służb miejskich bądź pomocy drogowej) mogą wyposażyć się w OE Industry w halogenowe i LEDowe oświetlenie ostrzegawcze, w tym także wykorzystywane przez wybrane służby światła białe i niebieskie. Polski producent oświetlenia samochodowego nie zapomniał także o lampach wewnętrznych (w tym o praktycznych lampkach do czytania), które znacznie podnoszą komfort życia zawodowych kierowców spędzających mnóstwo tygodni w trasie. A to raptem część produktów OE Industry.

OE Industry – lider oświetlenia dla automotive i mobility

Kontrahenci OE Industry już dawno utwierdzili się w przekonaniu, iż spółka ta jest czymś więcej niż zwyczajnym producentem oświetlenia do autobusów. To wykwalifikowana grupa fachowców gotowa wcielić w życie wizję zamawiającego, tworząc wysokiej jakości oświetlenie od początkowego projektu, przez budowę prototypu, aż po certyfikację reflektora. OE Industry oferuje także wsparcie posprzedażowe. Wskutek szczegółowych analiz oczekiwań kontrahentów, budowania kompetentnego zespołu ekspertów, jak również zaangażowania w kompleksowe testowanie swoich produktów, OE Industry zyskało pozycję światowego lidera w branży oświetlenia dla automotive i mobility.

Dane kontaktowe:
OE INDUSTRY Sp. z o.o.
ul. Marcika 6
30-443 Kraków

Tel.: +48 12 442 00 05
E-mail: [email protected]